Our product range includes a wide range of puf tile roof panel.
Get Latest Price
| Panel Thickness | 50 mm |
| Sheet Thickness | 0.45 mm |
| Facing Material | PPGL |
| Density | 40 kg/m3 |
| Panel Profile | Tile Profile |
| Panel Length | 6000 mm |
| Panel Width | 1000 mm |
| Color | Off White |
| Application | Industrial Shed |
| Brand | JSW |
Vinit Rathod (Director)
Manmohan Ispat Private Limited
B-316/317, 3rd Floor, Kalpataru Plaza, 224, Bhavani Peth
Pune - 411002, Maharashtra, India